Phone: +358 (0) 201 557 755   |   Mail: info@funcfood.com

en

Yhteystiedot

Yritys

Func Food Finland Oy
PL 381
33101 TAMPERE

Tel. + 358 (0) 201 557 755
Fax + 358 (0) 201 557 759
info@funcfood.com

Reg. 671.741
VAT FI10106669
www.funcfood.com

Käyntiosoite:
Pyynikintie 25 Y 10
33230 Tampere

Tukkumyynti:
info@funcfood.com
Tel. + 358 (0) 201 557 755
Avoinna 9.00 – 16.00

Asiakaspalvelu:
asiakaspalvelu@funcfood.com
Tel. + 358 (0) 201 557 755

Sponsorointi- ja mainosyhteistyöasiat:
markkinointi@funcfood.com

Suomi

Myyntijohtaja
Matti Takkinen
+ 358 40 538 4336
matti.takkinen@funcfood.com

Talousjohtaja
Krister Wihinen
+358 40 513 5595
krister.wihinen@funcfood.com

Markkinointijohtaja
Jari Karlsson
+358 40 196 1744
jari.karlsson@funcfood.com

Fast brand manager
Tiina Korpiaho
+358 40 583 7519
tiina.korpiaho@funcfood.com

CocoVi brand manager
Mari Vaara
+358 40 767 7416
mari.vaara@funcfood.com

Celsius brand manager
Minna Nieminen
+358 400 980 690
minna.nieminen@funcfood.com

Ruotsi

Toimitusjohtaja
Thorsten Brandt
+46 72 167 2757
thorsten.brandt@celsiussverige.se

Myyntijohtaja
Adrian Karlsson
+46 76 854 2180
adrian@celsiussverige.se

Talousjohtaja
Timo Jokinen
+46 70 836 5500
timo.jokinen@celsiussverige.se

Markkinointijohtaja ja Fast brand manager
Lisa Tagesson
+46 73 388 3020
lisa.tagesson@celsiussverige.se

Celsius brand manager
Hanna Dahl
+46 70 884 6400
hanna.dahl@celsiussverige.se

CocoVi brand manager
Claudia Karlsson
+46 76 349 1785
claudia.karlsson@celsiussverige.se